Kontenery na gruz

O kontenerach na gruz

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, czy kontenery na gruz są dobrym pomysłem, popełniasz błąd. Kontenery na gruz są dobrym pomysłem, ale trzeba mieć problem z gruzem. Można powiedzieć, że sprawa jest bardzo prosta.
Być może pojawiło się pytanie, czy wszelkie kontenery na gruz są dobrym rozwiązaniem? Można pokusić się o stwierdzenie, że nie wszystkie kontenery na gruz są dobrym rozwiązaniem. Można powiedzieć, że jest (tak się przynajmniej wydaje) pewna niepisana zasada niezależnie od sytuacji. O jaką zasadę chodzi? Chodzi o podejrzenie, że bez względu na potrzeby nie można powiedzieć, że wszelkie propozycje są dobre.
Co należy powiedzieć na temat cen? Pewnie coś należy powiedzieć, ale prawda jest taka, że to trudne zadanie. Dlaczego jest to trudne zadanie? Po prostu ceny są różne, tylko tyle.
Tak dotarliśmy do końca tekstu. Koniec tekstu nie jest jednak równoznaczny z końcem sprawy. Można powiedzieć, że tekst to tylko i wyłącznie teoria, a życie zawsze złożone jest z teorii i praktyki. Nie sposób się z tym nie zgodzić, prawda?

About the author